Nasz Portal wykorzystuje pliki cookies.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu dostarczenia usług na najwyższym poziomie,
w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane na Państwa urządzeniu końcowym.
Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce Prywatności.

Zaloguj się do
Panelu Administracyjnego

Nazwa użytkownika:

Hasło:

Listopad 18, 2018, 11:01:00 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając adres e-mail, hasło i długość sesji
Aktualności:

Strona główna   Pomoc Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: XV Warsztaty Sosnówka 2011 - napisz opinię!  (Przeczytany 4206 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
katalogppoz
Administrator

« : Listopad 20, 2011, 02:43:11 »

W dniach 18-20 listopada 2011r. odbyły się XV Warsztaty

"Bezpieczeństwo pożarowe budynków"

Napisz swoją opinię o warsztatach!       ***       Napisz swoją opinię o warsztatach!       ***       Napisz swoją opinię o warsztatach!       ***       Napisz swoją opinię o warsztatach!
falkon
Aktywny użytkownik

« Odpowiedz #1 : Listopad 22, 2011, 12:53:23 »

Witam Uśmiech
w Sosnówce byłem po raz pierwszy i jeśli poprzednie warsztaty były na równie wysokim poziomie to należy tylko pogratulować organizatorom udanej imprezy. Poza ciekawymi prelekcjami (osobiście najbardziej podobały mi się prelekcja na temat "Praktyczne problemy projektowania systemów wentylacji pożarowej" oraz "Ochrona przeciwpożarowa w przemyśle wyzwaniem dla rzeczoznawców - studium przypadków", aczkolwiek wszystkie wystąpienia były ciekawe),rozmowy w kuluarach okazały się  bezcennym źródłem  wiedzy zarówno teoretycznej jak i praktycznej podpartej bogatym doświadczeniem rozmówców. Mam nadzieje, że warsztaty w tej formule będą trwać nadal wpisując się na trwałe w kalendarz konferencji pożarniczych - pozdrawiam wszystkich uczestników warsztatów i do zobaczenia za rok.
popa99
Bardzo zaawansowany użytkownik

LIKE IT FIREFIGHTERS

« Odpowiedz #2 : Listopad 22, 2011, 08:50:54 »

tematy jak zawsze merytoryczne, dyskusja burzliwa Mrugnięcie
polecam Sosnówkę 2012

POPA
tom998
Zaawansowany użytkownik

« Odpowiedz #3 : Listopad 23, 2011, 06:30:51 »

Tematyka na czasie, poziom wykładów rzeczywiście wysoki. Po zadawanych pytaniach  z sali zauważyłem, że nie wszyscy przyjechali tylko na część nieoficjalną Uśmiech
fireman1
Nowy użytkownik
*

« Odpowiedz #4 : Listopad 24, 2011, 08:58:06 »

Sosnówka jak zwykle nie zawiodła, naprawdę polecam i do zobaczenia za rok !
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  

Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!