Nasz Portal wykorzystuje pliki cookies.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu dostarczenia usług na najwyższym poziomie,
w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane na Państwa urządzeniu końcowym.
Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce Prywatności.

Zaloguj się do
Panelu Administracyjnego

Nazwa użytkownika:

Hasło:

Listopad 18, 2018, 11:43:19 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając adres e-mail, hasło i długość sesji
Aktualności:

Strona główna   Pomoc Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: szkolenie w CNBOP IBP  (Przeczytany 3542 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
listopad21
Zaawansowany użytkownik

« : Czerwiec 24, 2011, 10:25:37 »

Witam wszystkich serdecznie.
Chciałbym znać waszą opinię na temat szkolenia w zakresie sporządzania IBP prowadzonego przez CNBOP. Czy jest warte kwoty jaką trzeba za nie zapłacić? Jakie materiały i uwagi były najbardziej przydatne.
Dzięki za ewentualne odpowiedzi Uśmiech

Zyzio47
Zaawansowany użytkownik

« Odpowiedz #1 : Czerwiec 28, 2011, 12:38:44 »

Jaka to cena?
"Forum" bierze 799 zł za dzień.
zonikpl
Bardzo zaawansowany użytkownik

« Odpowiedz #2 : Czerwiec 28, 2011, 07:07:37 »

cnbop ma 600 brutto
zonikpl

« Odpowiedz #3 : Czerwiec 28, 2011, 07:10:34 »

Byłem na tym z "forum" i średnio zadowolony jestem - atmosfera ok ludzie ok ale co do samego szkolenia to tak po łepkach przelecieli zaproponowany program.
popa99

LIKE IT FIREFIGHTERS

« Odpowiedz #4 : Czerwiec 28, 2011, 10:45:24 »

nie wiedziałem że takie szkolenia są organizowane  Co?
aby opracować IBP która spełni swoją role nie potrzeba raczej takich szkoleń,
i to za takie kwoty  Szok
słuchając wiele na temat m.in. opracowania IBP na rożnych konferencjach, seminariach, szkoleniach itp.
tylko raz usłyszałem głos rozsądku który potrafił w ok. 0,5h przekazać wszystkim jak opracować IBP aby spełniła swoją role, a nie była dokumentem bezużytecznym, był to oficer JRG PSP który przyszedł w zastępstwie i był zupełnie nie przygotowany do referowania przygotowanego materiału, Pan oficer nie potrzebował kolorowych slajdów aby przekazać najważniejsze informacje,
jeżeli szkolenia przytoczone przez kolegów posiadają choć część swoich wykładowców posiadających taką wiedzę to jestem za, ale raczej wątpię  Duży uśmiech

POPA
madziktc
Nowy użytkownik
*

« Odpowiedz #5 : Lipiec 06, 2011, 09:12:51 »

Witam, byłam ostatnio na takim szkoleniu w CNBOP... zajmuje się ochroną przeciwpożarową, opracowuje instrukcje,itd.  biorąc pod uwagę osoby które miały wykładać spodziewałam się dowiedzieć czegoś co można by było wykorzystać przy opracowywaniu instrukcji, co ułatwi mi pracę, nowego spojrzenia czy chociażby przykładowego planu będącego załącznikiem do instrukcji zawierającego wszystko to, co wynika z przepisów. Niestety 70% czasu zajęła prezentacja przepisów będących elementarną wiedzą osób zajmujących się ochroną przeciwpożarową Zawstydzony  Podsumowując niczego nowego się nie dowiedziałam, poziom szkolenia jak dla mnie niski Zawstydzony Nie polecam tego typu szkoleń dla osób, które na co dzień opracowują instrukcje, szkoda czasu i pieniędzy!!!
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  

Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!